Ką svarbu žinoti kreipiantis dėl gėlių pristatymo paslaugos?

gėlės

Ieškant sprendimo kaip būtų galima pasveikinti artimą žmogų užimtu laiku, galima prieiti prie vieno išvados – sveikinti galite nebūtinai patys. Tam galima samdyti žmones, kurie viską atliks nepriekaištingai. Gėlių pristatymas į namus gali būti ta paslauga, kuri padės išsisukti iš nemalonios padėties kai patys negalite atvykti ir pasveikinti pažįstamo, giminaičio ar šiaip draugo. Beje, šios paslaugos yra kur kas platesnės ir tai liečia ne tik gėles.

Dažniausiai gėlių pristatymo paslauga yra pagrindinė, kurią nurodo paslaugų teikėjai. Tačiau, jie yra labai sukalbami ir gali pasiūlyti gerokai platesnes paslaugas. Tarkime, jeigu jums reikia pasveikinti ne kažkokį artimą žmogų, o tiesiog kolegą, viršininką ar partnerį, galite nusiųsti žmogų, jog šis įteiktų gėles, kažkokias kitas staigmenas ar dovanas. Trumpai tariant, paslaugų teikėjai gali įteikti skanėstus (saldainių dėžutę, tortą ar kažką kitą), kuriuos nupirks arba paruoš patys. Tiesa, labai svarbu atkreipti dėmesį į kainas.

Kai kurie paslaugų tiekėjai, siūlantys ne tik gėles, bet ir įvairius siurprizus iš skanėstų, dažnai patys jais prekiauja. Turėkite galvoje, kad jais prekiauti gali tik maisto prekių parduotuvės. Tuo labiau, žiūrėkite kokios yra kainos. Būna atvejų, kai kurie paslaugų teikėjai užsideda kosminius antkainius ir tuomet viskas parduoda gerokai didesnėmis kainomis. Jeigu matote, kad taip yra ir su jumis, tuomet atsisakykite tokio pasiūlymo – geriau viską nupirkite patys ir tiesiog sumokėti už jų įteikimo paslaugą.

Kiekvienas paslaugų teikėjas yra skirtingas, o tai reiškia, kad skirtingas ne tik paslaugų sąrašas, bet ir jų kainos bei taisyklės. Kai kurios įmonės nurodo, kad jo nevažiuoja didelių atstumų, o kitos įmonės nurodo, kad jos paslaugas teikia visoje Lietuvoje ar ne užsienyje. Aišku, kad atstumas, kurį teks nuvažiuoti, tiesiogiai prisideda prie kainos nustatymo. Kuo toliau važiuojama, tuo didesnę paslaugų kainą tenka mokėti.

Gėlės į namus Kaune bei kituose Lietuvos miestuose gali būti pristatomos už skirtingą kainą. Kiekvienas žmogus moka skirtingą paslaugų kainą dėl to, kad kiekvieno kliento situacija skiriasi pagal aplinkybes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *