Interjero dekoravimo patarimai, kurių jums niekas nesako

Frazė „tobulumas slypi detalėse“ yra tikrų tikriausia tiesa – ypač, kai yra kalbama apie interjero dizainą. Raktas į sėkmę kuriant subalansuotą ir patrauklią būsto erdvę slypi net ir pačiose smulkiausiose detalėse bei jų tarpusavio suderinamume. Todėl pateiksime jums kelis patarimus, kurie turėtų pagelbėti atnaujinant jūsų būsto vidaus interjerą.

Eksperimentuokite su skirtingais raštais

Nemanykite, kad turėtumėte apsiriboti tik vos vienu ir tuo pačiu raštu konkrečioje jūsų būsto erdvėje – jūs drąsiai galite tarpusavyje bandyti suderinti du ar netgi tris skirtingus raštus. Ir tiesą sakant, tai padaryti yra labai nesudėtinga. Tačiau tokiais atvejais yra labai svarbu atsižvelgti ir tokių raštų dydį. Mažesni raštai geriausiai atrodo ant kompaktiškų ir nedidelių paviršių, tokių kaip dekoratyvinės pagalvėlės ar durų kilimėlis. Tuo tarpu didesni raštai paprastai geriau atrodo ant didesnę erdvę užimančių elementų, aplink kuriuos yra daugiau baltos erdvės.

Nepamirškite naudoti augalų

Nepaisant to, ką norite pasiekti savo būsto vidaus interjere, labai svarbu nepamiršti pasitelkti ir augalų. Tai kiekvienai būsto erdvei gali suteikti kur kas daugiau gyvybės, jaukumo ir žavesio. Be to, augalų pagalba įvairioms būsto erdvėms galima suteikti ir daugiau sodrių bei šviežių spalvų. Taigi, augalai visuomet gali būti veiksmingomis interjero detalėmis – ypač, jei leidžiama sau eksperimentuoti su skirtingais vazonais ir kitomis augalams auginti skirtomis talpomis.

Triukas su mažais paveikslais

Kartais vienas didelis paveikslas gali užgožti visą erdvę. Todėl visuomet verta išbandyti ir nedidelius paveikslėlius, kurie galėtų būti pakabinti vienas šalia kito – tolygiais atstumais. Tuo tarpu, jei jūs turite paveikslus, kurie atrodo pernelyg maži, kuomet yra pakabinti virš sofos, pakabinkite juos skirtingose sofos pusėse, vietoje to, kad pakabintumėte per vidurį. Būsite nustebinti, kaip toks nesudėtingas triukas gali pakeisti jūsų kambario interjerą. Lygiai tas pats galioja ir tuomet, kai norimos pasitelkti fotografijos ant drobės. Jei išbandysite skirtingus išdėstymus, nesunkiai atrasite tinkamiausią sprendimą.

Rinkitės jūsų skonį ir charakterį atspindinčius sprendimus

Jei norite sukurti iš tikrųjų unikalų ir nepriekaištingai atrodantį būsto vidaus interjerą, turite nepamiršti jūsų skonį ir charakterį atspindinčių sprendimų. Tai reiškia, kad turėtumėte susitelkti ne tik į tai, kas šiomis dienomis yra labai populiaru ir madinga. Jūs taip pat turite savo interjere pasitelkti ir asmenines fotografijas, įvairius suvenyrus ir kitas panašias detales, kurios atspindėtų jūsų patirtį ir gyvenimo būdą.

Atsižvelkite į turimą laisvą erdvę

Labai svarbu nepamiršti ir laisvos erdvės. Klaidinga manyti, kad kurdami savo būsto vidaus interjerą jūs turėtumėte stengtis interjero detalėmis užpildyti kaip įmanoma daugiau erdvės, tačiau iš tikrųjų tokių sprendimų pritaikymas gali sujaukti visą būsto interjerą. Laisvos erdvės padeda kambariams suteikti ne tik daugiau laisvės ir jaukumo, tačiau taip pat gali pagelbėti pabrėžiant konkrečias būsto vidaus interjero vietas, kurios jums atrodo svarbiausios ir yra išskirtinės.

Nesibaiminkite maišyti skirtingų detalių

Dažnai žmonės, kurie kuria savo būsto vidaus interjerą, baiminasi tarpusavyje maišyti labai skirtingo tipo detales, tačiau jei to nedarysite, jūsų interjeras gali tapti pakankamai nuobodus ir pilkas. Jei nenorite, kad taip nutiktų, suteikite sau daugiau laisvės. Tai jums padės kur kas lengviau pasiekti norimą rezultatą ir savo būsto vidų dekoruoti labai originaliais ir išskirtiniais sprendimais, kurie jūsų būstui suteiks gerokai daugiau individualumo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *