Įmonę galite registruoti net ir nuosavame būste

verslas

Turite nemažai verslo idėjų, bet daugiausia kliūčių kyla iš biurokratinės pusės? Dabar yra daugybė specialistų, kurie padeda išspręsti visus kilusius sunkumus, susijusius su veiklos įteisinimu bei veiklos apskaitos tvarkymu. Verslo pradžia ne visais atvejais susiklosto sėkmingai, todėl reikėtų nuo pat pradžių viską įvertinti racionaliai.

Įmonių steigimas yra dažniausias pasirinkimas, pradedant naują veiklą, bet būtina atsižvelgti į visas alternatyvas. Pavyzdžiui, jeigu įmonės įregistruoti nepavyksta dėl to, kad nėra kur jos registruoti (neturi nuosavo NT), tuomet reikėtų pagalvoti apie IV registravimą. Tai ypač geras sprendimas asmenims, kurie veiklą vykdys vieni. Paprasčiausiai, individuali veikla dažniausiai pasirenkama tuomet, kai veikla vykdoma vieno žmogaus, o ne kelių.

Individualios veiklos pasirinkimas yra viena dažniausių alternatyvų įmonių registravimui, nes vis dėlto – esminis skirtumas yra tai, kad nebūtina turėti NT. Įmonę registruoti galima tik nuosavame nekilnojamame turte arba tenka kreiptis į nuomininkus, jog šie išduotų leidimą registruoti įmonę jų nekilnojamo turto vietoje. Tuos leidimus suteikti nori tikrai ne visi asmenys.

Įmonės steigimas galimas tik tais atvejais, jeigu atitinkamos visos įstatymų keliamos nuostatos. Tai reiškia, kad bus būtinas registracijos adresas, įstatinis kapitalas ir t.t. Registruojant individualią veiklą – tokių reikalavimų nėra. Tiesa, reikėtų priminti, kad įmonę galite registruoti nuosavame būste, kuriame tiesiog gyvenate. Paskui pakeisite biuro adresą ir tiek.

Grįžtant prie individualios veiklos registravimo, pabrėžtina, kad čia nėra taikomi jokie reikalavimai dėl veiklos teritorijos. Jeigu norite gauti pažymą, jums tik reikės nurodyti savo asmeninius duomenis, o veiklą galėsite vykdyti iš bet kurios vietos ir tai nebūtinai turi būti jūsų būstas.

Jeigu vis dėlto neturite pakankamai žinių kaip viską atlikti, tuomet geriausia būtų rinktis specialistus, teikiančius kokybiškas paslaugas. Tarkime, jeigu jus domina buhalterinių paslaugų kaina, tuomet turite pateikti informaciją pasirinktam specialistui, o jis, viską įvertinęs, pasakys kiek viskas kainuotų. Turėkite galvoje, kad kaina nustatoma atsižvelgiant tiek į apskaitos pobūdį, tiek ir į darbo krūvį. Natūralu, kad IV apskaitos vedimo paslaugos turbūt bus pigesnės nei renkantis įmonių buhalterinės paslaugas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *