Ilgalaikė automobilių nuoma – ką galima pamatyti?

Ilgalaikės automobilių nuomos paslauga gali ypač praversti kelionėms per atostogas. Artėjant vasarai jau galima pradėti domėtis, kokias vietas verta aplankyti. O su automobiliu tikrai apkeliausite daugiau vietų ir daugiau pamatysite nei keliaujant su grupe.

Kur galima išsinuomoti automobilį?

Taigi, pirmiausia pasidomėkite, kur galite išsinuomoti automobilį, geriausiai – talpesnius miesto visureigius, nes daugiau vietos pravers susidėti daiktams, bus patogiau visai šeimai, o galbūt kartu keliauti ir draugams. Ilgalaikė automobilių nuoma galima per internetinę platformą adcrent.com. Šioje platformoje automobiliai nuomojami iš įmonės „ADCRent“ arba iš kitų asmenų. Pasinaudojant įmonės paslaugomis galima keliauti po Lietuvą, Latviją, Estiją ir Lenkiją. Naudojantis kitų savininkų automobiliais reikėtų sužinoti, kokiose šalyse leidžiama važiuoti.

Vis tik, kaimyninėse šalyse yra daug puikių vietų, kurias verta aplankyti atostogų metu. Kelias iš jų paminėsime.

Ilgalaikė automobilių nuoma kelionėms po Latviją

Mūsų artimiausioje kaimyninėje šalyje yra nuostabių gamtos kampelių, gražių miestų, pilių, kurias verta aplankyti. Viena gražiausių vietų yra Kuldiga, kurioje galima pamatyti ilgiausią krioklį Europoje, ši vieta dar vadinama Latvijos Venecija. Įspūdingas krioklys nėra aukštas, jį galima pereiti nuo vieno krašto iki kito basomis kojomis. Nuo Klaipėdos iki Kuldigos yra 183 kilometrai. Todėl kelionė klaipėdiečiams užtruktų vieną dieną, tačiau verta pasinaudojus ilgalaike automobilių nuoma aplankyti dar daugiau įdomių objektų. Jų galite rasti ir pačioje Latvijoje, o mes supažindinsime su vandens mylėtojų rojumi Lenkijoje.

Vandens ir pramogų parkas Suntago

Vos 50 km nuo Varšuvos 2020 metais buvo įrengtas didžiausias vandens parkas Europoje „Suntago“. Tai įspūdinga vieta, apgaubta stikliniu stogu, apauginta žaliuojančiomis palmėmis ir kitais augalais. vandens parke yra 18 šildomų baseinų, 32 vandens čiuožyklos, 10 pirčių, įrengtų pagal skirtingų pasaulio šalių tradicijas. Tropiniame sode žaliuoja apie 300 egzotiškų augalų.

Į savo atostogų planą būtinai įtraukite šią vietą, jeigu mėgstate vandens procedūras! O ilgalaikė automobilių nuoma suteiks galimybę niekur neskubėti, ilgiau užsibūti norimoje vietoje, aplankyti dar daugiau įdomių objektų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *