Įdomios veiklos su vaikais, kurioms reikalingi klijai bei žirklės

Vaikų kūrybiškumą bei smulkiąją motorika skatina įvairūs darbeliai, kuriems reikalingi klijai, žirklės, popierius, spalvinimo priemonės. Pateiksime keletą idėjų, ką galima nuveikti, kai priėjęs mažylis ims skųstis, kad neturi ką veikti.

1. Snaigių karpymas

Suaugę puikiai prisimename šį užsiėmimą, kuris tampa ypač aktualus artėjant žiemos šventėms. Savo karpytomis snaigėmis ne kartą puošėme namų bei mokyklos langus, todėl išmokykite to ir mažuosius. Jums bus reikalingi klijai, žirklės ir baltas popierius. Sulenkę lapą kelis kartus, jį iškarpykite, tada išlankstykite ir džiaukitės vis naujais ornamentais. Artėjant Šv. Kalėdoms gražiausias snaiges priklijuokite ant lango.

2. Koliažai

Koliažų klijavimas taip pat puikus būdas praleisti laisvalaikį ir sunaudoti senus žurnalus. Šiam užsiėmimui reikės senų žurnalų ar spalvotų knygų, žirklių ir klijų. Vaiko daromas koliažas gali būti gamtos tema, žymių žmonių tema. Taip mažylis kartu daugiau sužinos apie žymius žmones, ankstesnių metų madas, automobilius ir kt.

3. Širdelių karpymas

Artėjant Šv. Valentino dienai galite paraginti vaikus karpyti širdeles. Iš įvairių dydžių bei spalvų širdelių pamėginkite sudėlioti ir suklijuoti bitutę, žuvytę ar kitą gyvūną. Šiai užduočiai bus reikalingas popierius, žirklės ir popieriui skirti klijai.

4. Užsiėmimas vasarą

Vasarą išeikite pasivaikščioti ir prisirinkite įvairiausių gėlių bei žolynų. Grįžę namo, kiekvieną atskirai įdėkite į knygų puslapius tam, kad jie išdžiūtų ir šiek tiek susiplotų. Kai neturėsite ką veikti žiemos vakarais, paimkite šiuos žolynus, klijus ir popierių. Iš šių priemonių galite su vaikais pagaminti gražių atviručių draugų gimtadienių proga, sveikinimams su Šv. Kalėdomis, Mamos, Tėčio dienoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *