Į ką atsižvelgti renkantis indelius maistui?

Teikiate maisto pristatymo paslaugas ir norite tapti lyderiais šioje srityje? Tai nelengva, tačiau įgyvendinama užduotis. Dažniausiai maitinimo sektoriuje sėkmė lydi tuos, kurie orientuojasi į klientus ir teikiamų paslaugų kokybę. O čia svarbu viskas iki menkiausios smulkmenos. Be skanaus maisto, mandagaus aptarnavimo ir patrauklių kainų nereikia pamiršti ir maisto įpakavimo klausimo. Maitinimo sektoriaus senbuviai be abejo jau turi sukaupę patirties bagažą. Na, o naujokams dažniausiai kyla klausimas – kokie indeliai maistui patys geriausi ir kaip juos išsirinkti. Sprendimą priimti padės keletas klausimų ir  atsakymai į juos.

Kokiam maistui bus naudojami indeliai?

Savaime suprantama, kad indeliai maistui, skirti pavyzdžiui, ledams, nebus tinkami karštam maistui supakuoti. Tad jei jūsų meniu sudaro karštieji patiekalai, ieškokite būtent tokiam maistui skirtų indelių. Dažniausiai karštiems patiekalams naudojami plastikiniai arba folijiniai indeliai. Rūpinantis sriubų pristatymu, žvalgykitės puodelio formos indelių su dangteliais. Jei abejojate, būtinai pasiteiraukite gamintojų, ar jūsų pasirinkti indeliai maistui bus tinkami karštiems patiekalams. Universalius variantus, t.y. plastikinius vieno skyriaus indelius galima naudoti vienos sudėties patiekalams. Tuo tarpu norint supakuoti karštą patiekalą ir jo garnyrą, verčiau rinktis dviejų skyrių indelį maistui, kuris bus patogesnis tiek klientui, tiek jums pakuojant maistą.

Kokios indelių savybės svarbiausios?

Bet kurios rūšies indeliai maistui turi būti pasirenkami vadovaujantis trimis kriterijais: sandarumo, skonio ir karščio išlaikymu. Plastikinės dėžutės maistui paprastai būna sandariai uždaromos. Atskiri indeliai maistui bei indeliai sriubai uždaromi atitinkančiais indelio matmenis dangteliais arba specialia sandarinimo plėvele. Geriausiomis skonio ir karščio išlaikymo savybėmis pasižymi iš plastiko ir cukranendrių pagaminti indeliai maistui bei folijiniai indeliai. Na, o jei ieškote papildomų privalumų turinčių indelių, pagalvokite apie indelius maistui, kurie tinkami maisto šildymui mikrobangų krosnelėje.

Į kokius specifinius rodiklius reikia atsižvelgti?

Visų rūšių indeliai maistui turi atitikti maisto saugos ir higienos reikalavimus. Tai viena iš priežasčių, dėl kurios šiuos produktus rekomenduojama įsigyti tik iš patikimų gamintojų. Na, o ekologiški indeliai yra ne tik saugūs naudoti, bet ir tausoja  gamtą, t.y. natūraliai suyra.

Vadovaudamiesi šiomis gairėmis turėtumėte nesunkiai išsirinkti tinkamiausius indelius maistui. Beje, jei šias pakuotes įsigysite pirmą kartą, rekomenduojama užsisakyti nedidelį indelių kiekį. Nors ir kaip atsakingai rinkotės tinkamiausią variantą, praktika dažniausiai padiktuoja savo taisykles. Na, o išbandžius ir įsitikinus indelių tinkamumu, galėsite drąsiai pasirūpinti gausiomis jų atsargomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *