Greitieji kreditai – kaip skolintis protingai?

paskolosPaskolos paėmimas yra be galo svarbus žingsnis, nepaisant to, apie kokio tipo paskolą yra svarstoma. Tačiau daugelis sutiktų, kad greitieji kreditai yra būtent tos paskolos, kurios žmonėms dažniausiai sukelia įvairių problemų ateityje, todėl yra labai svarbu skolintis pinigus iš greitųjų kreditų bendrovių protingai.

Kas yra greitieji kreditai?

Greitieji kreditai (arba greitosios paskolos) yra tam tikras paskolų tipas. Šiomis paskolomis galima pasiskolinti tik sąlyginai nedideles pinigų sumas, taip pat neilgam laikotarpiui. Tokį kreditą gauti yra visai nesunku, tereikia atitikti kelis kriterijus, numatytus greitųjų kreditų bendrovių. Skolinantis greitąjį kreditą palūkanos beveik visada būna gerokai didesnės nei kreipiantis dėl paprastos paskolos, todėl galutinė grąžinama suma būna didesnė nei, buvo pasiskolinta. Dėl itin greito kredito suteikimo laiko žmonės dažnai neapsvarsto alternatyvių galimybių ir neįvertina savo galimybių grąžinti kreditą laiku.

Kaip išsirinkti tinkamą greitųjų kreditų bendrovę?

Norint pasiimti greitąjį kreditą yra labai svarbu išsirinkti bendrovę, kuri atitiktų visus jūsų norus ir galimybes. Pats paprasčiausias ir lengviausiai pasiekiamas būdas, tai internetinėse bendrovių svetainėse palyginti jų siūlomas sąlygas arba susisiekti su bendrovių atstovais. Šio būdo minusas tas, kad tokie palyginimai gal užimti nemažai laiko, o tai gali būti problema, kai pinigų reikia čia ir dabar. Norint gauti greitesnį ir efektyvesnį bendrovių palyginimą galima pasinaudoti internetinio puslapio https://www.paskoluatsiliepimai.lt/geriausios-greituju-kreditu-imones/ paslaugomis, kuriame palyginamos įvairių bendrovių sąlygos, tokias kaip palūkanas ar papildomus mokesčius. Žinoma, visada galima pasinaudoti draugų ar pažįstamų žmonių rekomendacijomis, bet tokių rekomendacijų minusas tas, kad kas galbūt tiko kitam, nebūtinai tiks jums.

Ką reikia žinoti, prieš imant greitąjį kreditą?

Svarbiausias klausimas, kurį turite sau užduoti prieš kreipiantis dėl greitojo kredito: ar jo jums tikrai reikia? Būtina apsvarstyti, ar negalėtumėte išvengti jo pvz. skolindamiesi pinigus iš artimųjų. Taip sutaupytumėte pinigų (kadangi nereikėtų mokėti didelių palūkanų ir papildomų mokesčių, kurių gali prašyti skolinimo bendrovės) ir nebūtumėte „pririšti“ prie banko ir galėtumėte asmeniškai susitarti dėl paskolos grąžinimo. Jeigu esate tikri, kad greitojo kredito jums reikia ir kito pasirinkimo nėra, privalote apsvarstyti, kokią pinigų sumą galėsi paskirti kredito grąžinimui ir kiek laiko planuojate jį turėti. Šis sprendimas yra be galo svarbus, kadangi vėluojant mokėti mėnesines įmokas, jums bus priskaičiuotos vėlavimo palūkanos, ir bendra grąžinama suma gali išaugti iki tiek, kad teks sumokėti du kartus daugiau nei pasiskolinote ar net daugiau.

 

Kaip sumokėti kuo mažiau papildomų mokesčių ar jų visiškai išvengti?

Jeigu planuojate imti pirmą kreditą iš tam tikros bendrovės, papildomų mokesčių kartais įmanoma išvengti. Kai kurios greitųjų kreditų skolinimo bendrovės naujiems klientams daro ypatingas akcijas, kurių metu pirmą kreditą skolina nemokamai, t.y. nemokant palūkanų, kitos bendrovės neima jokių administracinių ar sutarties sudarymo mokesčių. Tačiau norint, kad tokie pasiūlymai galiotų,  dažniausiai skolinimosi suma ar kredito grąžinimo laikotarpis būna pakankamai nedideli ir netinka žmonėms, norintiems pasiskolinti didesnes pinigų sumas. Tuo atveju, kai skolinimosi suma nėra aukšta, tikrai rekomenduojama pasinaudoti tokio tipo pasiūlymais. Skolinantis tokiose bendrovėse galima sutaupyti tikrai nemažai pinigų. Prieš skolinantis iš kokios nors bendrovės susipažinkite ne tik su jos, bet ir kitų bendrovių pasiūlymais naujiems klientams. Kaip jau buvo minėta, įvairių bendrovių pasiūlymus ir sąlygas galite palyginti pasinaudoję internetiniu puslapiu paskoluatsiliepimai.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *