Grandininio pjūklo priežiūra: svarbiausios taisyklės

Jeigu turite grandininį pjūklą – reikia žinoti ir kaip jį tinkamai prižiūrėti, kad technika tarnautų kuo ilgiau. Tai tikrai nėra sunku, tačiau reikia išmanyti svarbiausius rodiklius, ženklus, kurie parodo, kad įranga veikia netinkamai. Žinoma, ne tik juos girdėti, tačiau taip pat ir tinkamai reaguoti. Tai leis būti ramiu, kad įranga veiks našiai.

Pakaitinės dalys

Deja, įranga dėvisi, tad ilgainiui gali tekti vienas dalis keisti kitomis. Dažniausiai viena dažniausiai naudojamų pakaitinių dalių yra pjūklų grandinės – STIHL. Žinoma, kuo geriau technika bus prižiūrėta – tuo gedimai bus retesni ir tuo pačiu mažesnė tikimybė, kad galiausiai bus būtinos ir pakaitinės dalys. Tačiau kai jų reikia – svarbiausia yra rinktis originalias, to paties gamintojo, kaip ir pjūklas. Taigi, kai pjūklas yra STIHL – būtinos ir STIHL grandininio pjūklo dalys, kurios gali sugrąžinti technikai ir funkcionalumą.

Keisti garsai

Dažniausiai apie gedimus pirmiausia signalizuoja garsai, kurių neturėtų būti. Daugeliui žmonių atrodo, kad tai yra smulkmena, tad jie paprasčiausiai ignoruoja tuos garsus iki tol, kol galiausiai tai tampa gana didele problema. Svarbiausia yra nelaukti, kadangi mažus gedimus tvarkyti yra ne tik pigiau, tačiau ir paprasčiau. O ir ne visada gedimai, kurie jau yra tapę dideliais, gali būti sutvarkomi apskritai. Vėliau tenka daug investuoti arba net pirkti naują pjūklą.

Benzinas – tepalai

Grandininiai pjūklai dažniausiai veikia benzino +  tepalų energijos pagalba. Kai kurie naudoja tik benziną ir tai dažniausiai yra didelė klaida. Būtent komplektas ir užtikrina, kad pjūklas veiks puikiai, tad yra būtina derinti gamintojo pateiktas medžiagas, tokį kurią, kuris yra nurodytas, kad pjūklas veiktų tinkamai, ilgam laikui ir tuo pačiu, kad gedimai pasitaikytų kuo rečiau.

Kuo geresnio gamintojo įranga bus pasirinkta ir kuo geriau, tinkamiau ji bus naudojama – faktas, kad tuomet ji Jums tarnaus ilgiau. Įsigyti pjūklus siūlome https://parkutechnika.lt. Pasiūla yra plati, tad tikrai rasite modelius, kurie Jums labiausiai tinka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *