Gitarų pirkimas iš el. parduotuvių: ką verta žinoti?

akustinės gitarosTinkamo muzikos instrumento paieška yra nelengva užduotis naujokui. Yra daugybė vietų, kur galima įsigyti aukštos kokybės gitaras bei kitus muzikos instrumentus, tačiau gaila, kad ne visi pradedantieji muzikantai supranta, jog apgavysčių pasitaiko praktiškai visur. Jeigu jums aktualios akustinės gitaros ar kažkokie kiti muzikos instrumentai, tuomet jokiu būdu nereikėtų dairytis į labai mažas kainas. Ypač kai kalba pasisuka apie gitarų pirkimą iš fizinių asmenų, siūloma būti atidiems. Dažniausiai tokie muzikos instrumentai iš privačių asmenų perkami dėl mažiausių kainų, o ne dėl kokybės. Blogiausia tai, kad už tą mažą kainą kokybė tikrai nebus garantuojama.

Geriausia vieta pirkti gitaras bei kitas muzikos prekes – internetinės parduotuvės. Kalba eina apie muzikos prekėmis prekiaujančias el. parduotuves, kurios pateikia didelį pasirinkimą. Jose galima rasti visų rūšių gitaras gana geromis kainomis. Tačiau verta atminti, kad ne visose vietose prekyba vykdoma legaliai. Pagrindinės muzikos prekių parduotuvės internete veikia jau keletą metų ar net daugiau, tad į jas ir rekomenduojama kreiptis tiek naujokams, tiek ir pažengusiems muzikantams. Jeigu galvojate gitarą ar kitą muzikos instrumentą pirkti iš privačių asmenų, kurie savo pasiūlymus skelbia skelbimų portaluose ar kitose panašiose vietose, tuomet smarkiai rizikuotumėte įsigyti nekokybišką instrumentą. Tuo labiau, smarkiai rizikuotumėte likti be nieko, nes kaip minėta pradžioje, internete yra nemažai sukčių.

Perkant gitaras bei kitus muzikos instrumentus iš privačių asmenų, dažniausiai galima matyti labai mažas kainas. Jos būtent ir vilioja pirkėjus. Mažos kainos reiškia tik vieną – instrumentas yra nekokybiškas arba jis buvo prieš tai naudotas labai ilgą laiką. Pradedantiems muzikantams naudotas gitaras pirkti tikrai nebūtų išmintinga žinant, jog tokiu instrumentu teks groti ilgai. Geriau jau iš anksto skirti pakankamą biudžetą pirmos gitaros įsigijimui. Kitu atveju, įsigysite nekokybišką ir vargu ar tinkamą naudoti gitarą, kuria paksui teks greitai keisti kita. Kam toks nereikalingas išlaidavimas?

Specializuotos internetinės parduotuvės nurodo, kad akustinės, klasikinės, bosinės ar net elektrinės gitaros parduodamos su kokybės garantija. Jūs perkate naują instrumentą, kurį galėsite grąžinti, jeigu paaiškės, kad jis yra brokuotas ar kažkaip kitaip sugadintas. Pagrindinės muzikos prekių parduotuvės visada siūlo žymiai geresnį aptarnavimą, o svarbiausia – ten visada laikomis įstatymų. Jūsų teisės tikrai bus gerbiamos ir esant poreikiui, pinigai bus grąžinti taip kaip tai numato teisės aktai.

Kalbant apie pinigų grąžinimo garantiją, būtina žinoti tvarką. Kiekvienoje el. parduotuvėje nurodomos sąlygos ir tvarka, kuria būtina remtis norint atgauti sumokėtus pinigus už nekokybišką instrumentą. Pirmiausia, turite žinoti, kad nevalia gitaros išpakuoti atmestinai – negalite sugadinti pakuotės, jog paksui ji nebebūtų naudojama. Taipogi reikia žinoti, kad dėl nekokybiškos gitaros pinigai grąžinami tik po to, kai ją pristatote atgal. Tai reiškia, kad pirmiau turėsite išsiųsti nekokybišką gitarą atgal ir tik paksui atgausite pinigus, o ne priešingai. Kaip bebūtų, visada siūloma rinktis el. parduotuves, nes jose garantuojamos pirkėjų teisės ir jokių apgavysčių dažniausiai nepasitaiko. Pirkdami gitaras ar kitus muzikos instrumentus iš privačių asmenų smarkiai rizikuojate likti apgauti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *