Flowersandlovers.lt – egzotinių puokščių kūrėjai

Flowersandlovers.lt savo gėlių studijoje siūlo ne tik paprastus klasikinius žiedus ir puokštes iš jų, bet ir šiek tiek daugiau įvairovės iš viso pasaulio. Šiais laikais nustebinti gėlėmis gali tapti sudėtinga, nes pasirinkimas spalvų ir gėlių yra be galo didelis. Tačiau Flowersandlovers.lt atrado būdą nustebinti savo klientus – egzotiniai žiedai iš Australijos ir Pietų Afrikos platybių. 

Flowersandlovers.lt: banksija

Flowersandlovers.lt savo asortimente siūlo puokštes su ryškiu ir unikaliu žiedu – banksija. Tai gėlė iš Australijos, kurios ryški spalva, įdomus žiedas ir unikalūs lapai tikrai sukuria egzotišką vaizdą. Flowersandlovers.lt puokštes su banksija rekomenduoja rinktis dėl jos privalumų: gėlė yra lengvai prisitaikanti prie įvairių oro sąlygų, o sudžiūvusi ji dar gali būti naudojama kaip dekoro elementas. Flowersandlovers.lt iš tiekėjų gali užsakyti įvairias banksijos spalvas, todėl tikrai atrasite jums patinkančią.

Flowersandlovers.lt: protėja

Protėja yra ypač išskirtinis žiedas, kuris atkeliauja į Flowersandlovers.lt iš pačios Pietų Afrikos. Šis žiedas tikrai taps jūsų puokštės pagrindiniu akcentu. Protėjai yra reikalinga daugiau vandens, tačiau net sudžiūvusi ji atrodo ypatingai. Flowersandlovers.lt kuriama puokštė su protėja ,,Pietų Afrikos šauksmas’’ tikrai nepaliks nė vieno abejingo. Taip pat ši gėlė gali būti naudojama ir nuotakos puokštei, jei norima sukurti pompastišką vaizdą.

Individualūs sprendimai

Ypatingoms progoms reikia ir ypatingų puokščių. Todėl Flowersandlovers.lt galite puokštes užsisakyti iš anksto. Tai jums leis pasirinkti visus norimus žiedus, išsirinkti norimas spalvas ir būti užtikrintiems, kad atėjus progai gausite pačią gražiausią puokštę pagal savo norus. Flowersandlovers.lt komanda padės pasirinkti tinkamas gėles pagal progą, laikymo sąlygas bei galimybę gauti laiku. Floristės sukurs estetiškas puokštes, kurios apžavės visus šventės dalyvius. 

Egzotiniams žiedams užsakyti gali reikėti daugiau laiko, todėl į Flowersandlovers.lt reikėtų kreiptis iš anksto. Tokiu atveju išvengsite netikėtų nemalonių staigmenų ir papildomo streso. Flowersandlovers.lt specialistės sukurs estetišką puokštę, profesionaliai ją supakuos ir pasirūpins pristatymu į reikiamą vietą. Norint individualiai užsisakyti puokštę, tai galima padaryti internetinėje svetainėje, telefonu, el. paštu ar apsilankius Flowersandlovers.lt gėlių studijoje Vilniuje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *