Ekonominių automobilių nuoma Kaune

auto nuoma

Automobiliai nuomojami ne vien tik ilgoms kelionėms. 43 proc. automobilių nuomos sudaro kompaktiši ekonominės klasės automobiliai, pvz. dviejų durų Renault Clio. Šie manevringi ir taupūs autombiliai tinkamiausi trumpoms kelionėms mieste kai remontuojate savo automobilį ar dėl kitų priežasčių neturite pakaitinės transporto priemonės. Ne visus darbus juk galima nudirbti su dviračiu ar elektriniu paspirtuku. Taksi paslaugos kasdieniniams darbams taip pat per didelė prabanga.

Ar žinote, kada geriausias laikas paimti automobilį, kad galėtumėte rinktis iš įvairesnių modelių ir mokėtumėte šie tiek mažiau? Penktadienis, šeštadienis ir sekmadienis yra palankiausios dienos nuomai, nes tuo metu užsakymai sumažėja, o nuomą užsiimančios įmonės stengiasi išlaikyti pardavimus. Automobilių kainos skiriasi priklausomai nuo to kokios klasės automobilį norite išsinuomoti. Standartinės klasės automobiliai turi 4 duris, didesnę bagažinę, kuro baką, geresnę komplektaciją. Ekonominės klasės automobiliais laikomi maži, 2 žmonėms skirti važinėti mieste, jų komplektacija kaip taisyklė būna pač skurdi. Jauniem žmonėms ar darbo reikalais planuojantiems važinėti to visiškai pakanka. Kaune ekonominių automobilių nuoma užsiima 12 įmonių. Nors abiejų tipų automobilių nuomos kainos ir degalų sąnaudos yra panašios, labiau apsimoka nuomotis didesnio tūrio automobilį nes niekuomet nežinote kiek keleivių ar kokį krovinį teks vežti. Dažnai pasitaiko taip, kad automobilis naudojamas ne pagal paskirtį kuriai buvo rezervuojamas iš anksto. Salono ir bagažinės nuotraukas galite apžiūrėti dar prie nuomą, todėl ir planuoti koks automobilis bus tinkamesnis yra lengviau.

Ekonominiai ir standartiniai automobiliai neturi tempimo kablio. Taip yra dėl to, kad nuomotojai nenori, kad jų transporto priemonės būtų eksploatuojamos intensyviai ir padidėtų rizika sugadinti variklį ir automobilio išorę, išpurvinti sėdynių apmušalus ir pan. Ekonominiams automobiliams galioja tos pačios nuomos sąlygos, jas skaitykite labai atidžiai. Apklauso rodo, kad tik 26 proc. žmonių perskaito sutartį iki galo. Įvykus eismo įvykiui ar padarius kitus pažeidimus ne vienam tenka aiškintis ginčą teismuose. Norint to išvengti yra tik viena išeitis – žinoti savo pareigas ir teises.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *