Dažniausiai užduodami klausimai apie prezervatyvus?

klausimaiŠiais laikais kontraceptinių priemonių yra labia daug, tačiau vienareikšmiškai prezervatyvai išlieka pirmaujančia apsisaugojimo priemone nuo lytiškai plintančių ligų ir neplanuoto neštumo. Prezervatyvai – itin populiari kontraceptinė priemonė, kurią pasirenka labai įvairaus amžiaus žmonės, gyvenantys aktyvų lytinį gyvenimą. Taipogi visiškai naturalu, kad neretais atvejais kyla įvairių klausimų, susijusių su šia kontraceptine priemone. Pasistengsime Jums pateikti dažniausiai pasitaikančius klausimus apie prezervatyvus ir atsakymus į juos.

Ar galiu pasitikėti prezervatyvų saugumu? Koks yra standartinių prezervatyvų patikimumas?

Taip, Jūs drąsiai galite pasitikėti prezervatyvais kaip kontraceptine priemone, tačiau labai svarbu, kad sargiai būtų naudojami ir laikomi pagal instrukcijas. Jų patikimumas priklauso nuo to, kokius prezervatyvus pasirinksite. Vyriškų prezervatyvų patikimumas siekia 98 procentus, o moteriškų – 95 procentai.  Nors statistika rodo, kad tai – iš tiesų patikima kontraceptinė priemonė, tačiau pasitaiko prezervatyvų plyšimų. Dažniausios prezervatyvų plyšimų priežastys yra netinkamas naudojimas.

Kaip pasirinkti tinkamiausius prezervatyvus?

Kadangi sargių pagrindinė funkcija yra užtikrinti saugų lytinį aktą bei padėti išvengti lytiškai plintančių ligų bei nepageidaujamo nėštumo, visada svarbu atkreipti dėmesį, ar prezervatyvai yra tikrai saugūs. Nesuklysite pasirinkdami sargius, kurie yra pagaminti Europos sąjungos šalyse ir yra atitinkantys saugumo standartus (tokia produkcija žymima raidėmis – CE). Taip pat, kiekvienas prezervatyvas turi turėti pažymėta galiojimo laiką – data, iki kada jis gali būti panaudotas.

Prezervatyvų dydis – tai taip pat svarbus kriterijus, ir šiandien tikrai galima rasti ne tik standartinio dydžio sargių. Tinkamai pasirinktas dydis visada gali garantuoti, kad lytinio akto metu prezervatyvas nenusmuks ir neįplyš. 

Dabar itin populiarus labia ploni prezervatyvai, bei sargiai be latekso. Ar ploni sargiai yra tokie patys patikimi?

Taip, tikrai neverta nerimauti, kad plonesnis prezervatyvas bus ne toks patikimas. Paprastai storesni prezervatyvai yra skirti analiniam seksui, todėl  sargių storį galima rinktis pagal paskirtį.

prezervatyvai

Ką daryti, jei pasireiškia alergija lateksui? Ar yra prezervatyvų be latekso?

Tai tikrai nereiškia, kad turėtumėte atsisakyti prezervatyvų. Nors dauguma jų yra pagaminti iš latekso, tačiau visada galima pasirinkti sargius, pagamintus iš poliizipreno ar kitos medžiagos. Nors alergija lateksui pasireiškia iš tiesų retais atvejais, svarbu žinoti, kad tikrai yra išeitis.

Man reikalingi nestandartinio dydžio sargiai. Kur rasti nestandartinio dydžio prezervatyvų?

Vaistinėse ar prekybos centruose tokių sargių rasti pavyksta gana retai, tačiau visada galima apsilankyti specializuotose parduotuvėse. Taip pat, šiandien turbūt pats palankiausias būdas įsigyti tokios produkcijos yra prezervatyvai internetu.

Ką daryti, jei naudojant prezervatyvą, nejaučiamas malonumas?

Tokiu atveju, galima išbandyti plonesnius prezervatyvus. Galite pabandyti moteriškus prezervatyvus, tai neretai gali būti puikiu pasirinkimu.

Dažnas vyras kenčia nuo priešlaikinės ejakuliacijos. Ar prezervatyvai gali padėti atitolinti ejakuliaciją?

Taip, šiandien tikrai yra puikių išeičių iš šios situacijos. Dabar labia lengvai galima rasti sargių, kurie padės Jums uždelsti lytinį aktą. Paprastai šie prezervatyvai yra sutepti benzokaino tepalu, kuris mažina jautrumą, ir tai iš tiesų gali prailginti lytinio akto trukmę. Dar kitaip paprastai jie vadinami – uždelsiantys prezervatyvai.

Šiandien siūlomų prezervatyvų pasirinkimas yra tikrai didelis, todėl galite net neabejoti, kad tikrai rasite pačius geriausius sprendimus, kurie jums leis patirti dar daugiau malonumo mėgaujantis seksu. Patariame pikrti prezervatyvus internetu arba specializuotose parduotuvėse. Pasirinkimas būna didžiausias ir ten galima gauti daugiausiai informacijos apie Jus dominančius sargius.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *