„Continental“ vizija – nulinis žūčių kelyje skaičius

Daugiau nei 150 metų Vokietijoje įkurta įmonė „Continental“ kuria išmanias technologijas automobilių saugumui ir komfortabilumui užtikrinti, gamina padangas. Įmonė veikia 5 padaliniuose, o 2014 metais šių padalinių pardavimai siekė 3,4 milijardus eurų. Bendrovė įsikūrusi 53 pasaulio šalyse, o jos darbuotojų skaičius siekia 200 000 žmonių.

Efektyviai stabdančios padangos

„Continental“ galima vadinti kelionių automobiliu saugumo ekspertu. Įmonė daug dėmesio skiria efektyviems stabdymo mechanizmams užtikrinti ir diegia inovacijas šioje srityje. Stabdymo efektyvumui didelė reikšmę turi padangos, todėl „Continental“ kompanija skiria ypatingą reikšmę padangų gamybai. Šioje srityje yra pasiekusi daug laimėjimų tarptautinėse padangų testavimo varžybose.

„Continental“ 3 etapų vizija

„Continental“ išsikėlė ambicingą, 3 etapų tikslą – pasiekti nulinį mirčių kelyje skaičių, nulinį sužalojimų skaičių ir galiausiai nulinį avarijų skaičių. Vizijai įgyvendinti kuriamos vis efektyvesnės stabdymo sistemos. Įmonė ne tik gamina padangas, pasižyminčias įspūdingomis stabdymo savybėmis bet kokiu oru, bet ir yra sukūrusi tokias sistemas kaip ABS, ESC, EBA ir kt. Jas jau galima rasti beveik visuose šiuolaikiškuose automobiliuose.

Penki bendrovės padaliniai

Pagrindiniai 5 įmonės padaliniai:

Važiuoklės ir saugos padalinys kuria ir gamina saugos technologijas ir automobilio dinamiką gerinančius gaminius. Tai važiuoklės valdymo sistemos, jutikliai, elektroniniai ir hidrauliniai stabdžiai, pagalbos vairuotojui asistentai, elektroninės pneumatinės pakabos sistemos, oro pagalvių elektroninių dalių sistemos. Visi gaminiai kuriami taip, kad galėtų būti integruoti į saugos koncepciją „ContiGuard“.

Salono padalinyje kuriamos tokios dalys kaip prietaisų skydeliai, ekranai, valdymo sistemos, programinė įranga ir kt.

Jėgos agregatų padalinys kuria efektyvias jėgos agregatų sistemas. Tai variklio ir važiuoklės valdymo blokai, išmetamų dujų apdorojimo sistemos, degalų įpurškimo ir degalų tiekimo sistemos, pavarų dalys. Šiame „Continental“ padalinyje visame pasaulyje dirba 34 000 žmonių.

Padangų padalinys yra 4 pagal dydį visame pasaulyje. Jame gaminamos „Continental“ padangos lengviesiems ir lengviesiems krovininiams automobiliams, motociklams.

„ContiTech“ tai vienas iš didžiausių padalinių, kuriame gaminamos techninės gumos ir plastikų technologijos įvairioms pramonės šakoms.

Aukščiausios kokybės „Continental“ padangas galite įsigyti ir Lietuvoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *