Automobilių stiklų tamsinimas plėvelėmis leidžia kiekvienam jaustis komfortiškai

Vairuotojams ir jų bendrakeleiviams  saulės spinduliai trukdo aiškiai matyti kelią ar labai prikaitina transporto priemonių salonus. Turime nuostabų sprendimą – automobilių stiklų tamsinimas plėvelėmis. Šį stiklų tamsinimo būdą kasmet pasirenka vis daugiau žmonių visame pasaulyje. O AGN automobilių stiklai tamsinami naudojant aukštos kokybės plėveles ir jų spalvos yra įvairios. Šiame straipsnyje įvardinsime kas išduoda leidimus, norint tamsinti transporto priemonių stiklus pagal nustatytą   Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro tvarką. Bei kiek procentų gali būti stiklai tamsinami, kad būtų tinkamas šviesos pralaidumas, atsižvelgiant į kelių eismo taisykles (KET). Pateiksime  kokią pagalbą kiekviena plėvelių rūšis suteikia AGN automobilių stiklams. Taip pat pasakysime kaip klijuojama plėvelė ant automobilių stiklų.

Kas išduoda leidimus, norint tamsinti transporto priemonių stiklus pagal nustatytą   Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro tvarką?

 Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro nustatyta tvarka, leidimus fiziniams asmenims tamsinti automobilių priekinius šoninius bei priekinių durų stiklus, patenkančius į vairuotojo matomumo lauką į priekį 180 laipsnių kampu išduoda Lietuvos kelių policijos tarnyba (Giraitės g. 3, Vilnius).

Automobilių stiklų tamsinimas plėvelėmis – kiek procentų gali būti stiklai tamsinami, kad būtų tinkamas šviesos pralaidumas, atsižvelgiant į kelių eismo taisykles (KET)?

Techniniuose reikalavimuose nurodyta, kad automobilių stiklų, patenkančių į priekinį vairuotojo matomumo lauką, šviesos laidumas negali būti mažesnis nei 70 proc. priekinio stiklo ir 70 proc. priekinių šoninių stiklų.

Tamsinti automobilių stiklus plėvelėmis pagal visus KET nurodymus, itin kruopščiai ir profesionaliai galime mes – UAB „AGN stiklai“. Užsisakykite šią paslaugą tinklalapyje angstiklai.lt nurodytais kontaktais.

 ANG automobilių stiklai – kokią pagalbą kiekviena plėvelių rūšis jiems suteikia?

  • Apsauginė plėvelė – stiklai sustiprinami, tampa saugūs. Apsaugo aplinką nuo stiklo šukių. Labai sumažina stiklo sudaužymo galimybę.;
  • Veidrodinė, tonuota plėvelė – apsaugo nuo saulės spindulių karščio ir akinamos šviesos. Ši plėvelė nereikalauja jokios papildomos priežiūros, pasižymi ilgaamžiškumu, optiniu švarumu.

Kaip klijuojama plėvelė ant automobilių stiklų?

  • Stiklai turėtų būti nuplauti specialiu šampūnu;
  • Ant stiklo, apsauginiu sluoksniu į viršų, uždedama plėvelė, apipjaustoma;
  • Stiklas nuvalomas iš vidaus ir klijuojama plėvelė.

Kokybiškai užklijuota plėvelė nesunkiai tarnauja apie septynerius metus.

Apibendrinant, galima teigti, jog automobilių stiklų tamsinimas plėvelėmis yra naudingas ir saugus. O AGN automobilių stiklai šiuo būdu ir yra tamsinami, nes jie pasižymi ilgaamžiškumu. Įmonė „AGN stiklai“ įsikūrusi Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Biržuose ir Telšiuose. Fizines jos lokacijas minėtuose miestuose rasite tinklalapyje –  agnstiklai.lt. Mūsų komanda dirba tik su aukštos kokybės ir įvairią spalvų gamą turinčiomis tamsinimo plėvelėmis. Apsilankykite pas mus ir savo automobiliuose jausitės maksimaliai komfortiškai, nebijodami nieko!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *