Automobilių nuoma visomis progomis

automobilio nuoma kaune

Atvykote į Kauną, automobilio neturite, miesto nepažįstate, ir per porą dienų turite sutvarkyti gausybę reikalų? Gyvenate Kaune, tačiau atsitiko taip, kad jūsų automobilis – servise? O gal ieškote prabangaus automobilio ypatinga proga? Automobilio nuoma – puikus sprendimas bet kuriuo atveju.

Automobilio nuoma – išsirinkite sau tinkamą

Automobilių nuoma Kaune puiki tuo, kad galėsite išsirinkti sau tinkamą automobilį  nedidelį, ekonominį, ar prabangų, verslo klasės. Pasirinkite tai, ko jums reikia, įvertinkite – važiuosite vienas, o gal su kolegomis, arba su šeima? Naviguosite siauromis Kauno senamiesčio gatvėmis, o gal su grupe bičiulių ir dideliu bagažu vyksite į užmiestį? Galbūt, išsirinksite tokį automobilį, kokį vairuojate kasdien, įprastinėmis aplinkybėmis, ir prie kurio esate pripratęs.  Išsinuomokite automobilį, atitinkantį jūsų interesus.

Automobilio nuoma – kartu su vairuotoju

Bendrovės, užsiimančios automobilių nuoma, siūlo įvairias nuomos sąlygas, todėl išsirinkite sau tinkamą. Pvz. bendrovė Transrenta siūlo ilgalaikę ir trumpalaikę automobilio nuomą. Jei jūsų diena įtempta ir nenorite varginti savęs vairavimu, Transrenta siūlo dar vieną galimybę – išsinuomoti automobilį su vairuotoju. Jums nereikės nei vairuoti, nei dairytis į navigaciją – vairuotojas gerai pažįsta Kauno gatves, todėl žinos, kaip išvengti kamščių piko valandomis, o jei kelyje pasitaikys eismo įvykis ar kelio remonto darbai – visada ras tinkamą kelią apvažiavimui.

Transrenta – palankios automobilio nuomos sąlygos

Automobilių nuomos bendrovės konkuruoja, kas pasiūlys geriausią kainą ir efektyviausią aptarnavimą. Tai reiškia, kad nėra jokių paslėptų mokesčių, automobilio rezervacija lengva ir paprasta, automobilį atsiimti bei palikti galima bet kurioje miesto vietoje, o konsultacijos ir pagalba teikiamos 24 valandas per parą

Transrenta siūlo palankias automobilių nuomos sąlygas – geros kainos, greita ir patogi rezervacija, automobiliai yra saugūs ir techniškai patikimi, kiekvienas išnuomojamas automobilis yra nuplautas, išvalytas ir paruoštas bet kokiai progai, automobilį atsiimti ir palikti galima jums patogioje vietoje, automobilius galima išsinuomoti Kaune, tačiau automobilių nuomos paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje.

Žmonėms dažnai prireikia automobilio – atvykus į Kauną lėktuvu, kai jų pačių automobilis servise, arba prireikia prabangaus automobilio ypatinga proga – tokiais atvejais, automobilio nuoma yra puikus pasirinkimas Bendrovė Transrenta – puikus partneris, kur palankiomis sąlygomis, be rūpesčių, tinkamomis sąlygomis išsirinkite tinkamą automobilį.

 

1 thought on “Automobilių nuoma visomis progomis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *