Automobilių nuoma: 4 patarimai kaip išsirinkti tinkamą automobilį

automobilių nuomaKelionės ir pasiruošimas joms dažnai būna kupinas streso laikotarpis – maršruto planavimas, daiktų pakavimas, kelionės laiko derinimas… Streso lygis gali ir dar labiau išaugti, jei neturime galimybės keliauti su savo automobiliu ir reikia ieškoti tam tinkamos alternatyvos. Automobilių nuoma – puiki išeitis šiais atvejais. Tačiau kaip išsirinkti poreikius atitinkantį automobilį kelionei? Siekdami sumažinti Jūsų streso lygį, pateikiame 4 patarimus, kurie, tikimės, padės priimant šį svarbų sprendimą.

Rinkdamiesi automobilį, užduokite sau paprastą klausimą – kokie yra Jūsų kelionės poreikiai? Prabangus visureigis gali būti viliojantis variantas, tačiau absoliučiai nepraktiškas, jei kelionėje užtruksite labai trumpai. Automobilis su pakeliamu stogu – daugelio svajonė, bet ar tikrai verta tokį nuomotis vėlyvą rudenį ar gūdžią žiemą? Prieš priimdami sprendimą gerai apsvarstykite, ko iš tikrųjų Jums reikia – patogumo, erdvės, o galbūt ekonomiškumo? Atsakius į šį klausimą nuomos procesas turėtų tapti kur kas lengvesnis.

Automobilio dydį rinkitės priklausomai nuo kelionės tikslo ir keliaujančių asmenų kiekio. Ilgesniems atstumams patartina rinktis didesnį automobilį – tuomet keleiviai galės mėgautis komfortu ir kelionė jiems neprailgs. Kita vertus, didesni automobiliai sunaudoja ir daugiau kuro, be to, juos kur kas sunkiau valdyti, ypatingai siaurose miestų gatvėse. Išeitis yra vidutinio dydžio automobiliai, populiarūs dėl mažesnių kuro sąnaudų, paprastesnio valdymo ir pigesnės kainos. Garantuojame, jog gerai suvokiant kelionės tikslą, automobilių nuoma tampa kur kas paprastesnė.

Draugiškas gamtai automobilis – taip pat svarbus aspektas renkantis transporto priemonę. Deja, kad ir kaip būtų nemalonu, gyvename ne idealiame pasaulyje, tad pasitaiko atvejų, kuomet  automobilių nuomos punktų atstovai paprasčiausiai manipuliuoja mūsų patiklumu teikdami, jog vienas ar kitas automobilis neteršia gamtos. Todėl labai patartina patiems gerai išsistudijuoti aplinkos neteršiančių automobilių rinką prieš priimant automobilio nuomos pasiūlymą. Jei patys pasidomėsite šiuo klausimu dar prieš kreipdamiesi į agentūrą – automobilių nuoma gali būti daug sėkmingesnė, o gamta daug švaresnė!

Automatinio ar mechaninio valdymo automobilis – kurį pasirinkti geriau? Vieni teigia, jog automatinio valdymo automobilis yra lengviau valdoma transporto priemonė, ypatingai ilgoms distancijoms įveikti. Sunku būtų tai paneigti, tačiau jei visą savo gyvenimą esate vairavęs tik mechaniniu būdu valdomą automobilį – leidžiantis į ilgą kelionę nepatartina eksperimentuoti ir ieškoti naujovių. Juk kelionės bei pasiruošimas joms ir taip yra streso kupinas laikotarpis, tad būtina streso lygį mažinti bent jau pasirenkant įprastą automobilio valdymo būdą.

Bendrai paėmus, didžioji dauguma automobilių nuomos kompanijų siūlo labai panašius, ganėtinai plataus pasirinkimo automobilių nuomos variantus – nuo mažų miesto automobilių iki prabangių visureigių, mechaniškai ir automatiškai valdomus, ekologiškus ar gamtai ne itin draugiškus… Pasirinkimas gali apsukti galvą. Tačiau viskas yra daug paprasčiau – garantuojame, kad automobilių nuoma gali būti streso nekeliantis ir net malonus procesas tik tuomet, kada gerai žinome savo poreikius!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *