Autobuso su vairuotoju nuoma. Svarbūs niuansai

Autobuso nuomos su vairuotoju kainaGalvojate ar verta nuomotis autobusą kelionei po Lietuvą ar po Europą? Kelionės metu su jumis vyks daug žmonių? Ko gero tikslinga būtų rinktis autobusų nuomos paslaugas, jeigu norit labiau pažinti svetimus kraštus. Tuo labiau, kad dabar Lietuvoje yra daug bendrovių, galinčių pasiūlyti modernius autobusus už gana mažą nuomos kainą. Autobuso nuomos su vairuotoju kaina nėra tokia didelė kaip įsivaizduojate. Tiksliau būtų tai, jog ta kaina kiekvienam nustatoma individualiai. Vienos žmonių grupės išleidžia daugiau, o kitos – mažiau. Taip yra dėl to, kad pasirenkamos skirtingos įmonės, skirtingas transportas, skirtingas vairuotojų skaičius. Tiesiog nuo jūsų pasirinkimo priklauso autobuso nuomos kaina.

Dažniausiai įmonės taiko panašius kriterijus vertinant nuomos kainą. Pagrindiniu kriterijumi galima laikyti vairuotojų skaičių. Ko gero nežinote, bet jeigu autobusą nuomosite ne su vienu, o su dviem vairuotojais, tai tikėtina, kad nuomos kainas išaugas netgi dvigubai. Žinoma, kitos įmokės kaina kyla kiek mažiau, tačiau vairuotojų skaičius yra vienas esminių aspektų, parėžiančių kaip nustatoma kaina. Tad, jeigu jūsų kelionė apsiribos tik ties Lietuvos ribomis, ir jeigu keliausite tik vieną dieną, tai ko gero dviejų vairuotojų jums nereikės.

Jeigu jūsų kelionė truks net kelias dienas ir keliausite po įvairias Europos šalis, tuomet tikėtina, kad niekas autobuso su vienu vairuotoju jums nenuomos. Žinoma, daug kas priklauso nuo įmonių. Pavyzdžiui, vienos gali pasiūlyti keliavimą į užsienį tik su vienu vairuotoju, bet tai reiškia, kad tuomet sustojimų turės būti gerokai daugiau ir jūs turėsite pasirūpinti vairuotojo nakvyne.

Kalbant apie kitus kriterijus, taipogi svarbu matyti aiškų kleivių skaičių. Autobusai dažniausiai nuomojami pagal vietų skaičių. Tai reiškia, kad keliaujant su tiek žmonių, kurie yra vietų autobuse, kaina vienam žmogui mažėja maksimaliai. Bet, jeigu autobuse lieka laisvų vietų, tuomet už jas tenka mokėti visiems keleiviams, tad kaina santykinai keleiviams auga. Tad, labai svarbu, jog planuodami kelionę būtinai užpildytumėte visas autobuse esančias vietas. Tai tiesiogiai lemia autobuso su vairuotoju nuomos kainą ir kitas sąlygas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *