Auksiniai papuošalai: amžina klasika

Sidabrinė ar auksinė grandinėlė – papuošalai, kuriuos turi kiekviena moteris. Ir ne tik moterys. Šiuos juvelyrinius gaminius mielai dėvi ir vyrai, ir vaikai. Kad pabodusi grandinėlė netaptų nemėgstamu dėvėti aksesuaru, visuomet į pagalbą galima pasitelkti pakabukus. Be abejonės, auksiniai pakabukai – nepabostanti klasika. Bet šiandieninė mada tokia lojali, jog galima drąsiai derinti auksinę grandinėlę su kitokios medžiagos pakabuku ir atvirkščiai – auksinis pakabukas puikiai papuoš net ir paprasto siūlo kaklo papuošalą.

Ar tikrai auksas – amžina klasika?

Su šiuo klausimu susiduria kiekvienas juvelyras. Ir visi jie atsako – tikrai taip. Auksiniai pakabukai ir auksinės grandinėlės, jei ir nužengia nuo podiumo trumpam, visuomet sugrįžta su trenksmu. Prieš keliasdešimt metų, kai nusipirkti tauraus metalo papuošalų mūsų šalyje buvo beveik neįmanoma, žmonės graibstė viską, kas buvo įmanoma. Ir per daug nesigilino į juvelyrikos dizainą. Šiandien gi, auksiniai papuošalai yra tokio įvairaus dizaino, jog be vargo gali sau tinkamą auksinį pakabuką ar grandinėlę išsirinkti ir solidaus amžiaus dama ir ekstravagantiška paauglė. Daug ką pasako ir tai, jog auksinius papuošalus mielai dėvi ir jauni, iššaukiančio stiliaus nevengiantys vyrai. Taigi auksinių grandinėlių ir pakabukų jokiu būdu nedrįskime nurašyti.

Kaip išsirinkti auksinį pakabuką?

Klausimas – ar auksinis pakabukas tinka tik ypatingoms progoms? – be abejonės, iškyla dažnam. Juvelyrai sako, jog viskas priklauso nuo papuošalo formos. Dalykiniam susitikimui ar kažkokiai kukliai ar net  liūdnai ceremonijai, žinoma tiks klasikinis, nedidelis pakabumas. Su masyviu ir akį pernelyg traukiančiu papuošalu tokiais atvejais galite atrodyti neskoningai. Štai vakarinę aprangą toks papuošalas tikrai papuoš ir suteis originalumu, net jeigu iškils galimybė sutikti damą su tokia pačia suknele ar kostiumėliu.

Egzistuoja tokia pakabukų pasirinkimo tendencija – juos galima derinti prie drabužių iškirptės. Apvali iškirptė priims bet kokio stiliaus pakabuką. V formos iškirptė vizualiai pailgina ir padailina kaklą, tad prie jos puikiai derės sluoksniuoti pakabukai. Kvadratinę taip vadinamą laivelio formos iškirptę labai padailins masyvus pakabukas esantis iškirptės viduje. Iškirptė be pečių – drąsus pasirinkimas. Prie jos labai tiks ilgesnis, ties raktikauliu kabantis pakabukas.

Ir svarbiausia – tinkamai prižiūrėkite auksinius papuošalus. Jei norite, kad auksinis pakabukas ar auksinė grandinėlė tarnautų ilgai, reguliariai juos  valykite. Įsigykite minkštą šluostę ir juvelyrinių dirbinių valiklį, kuris pašalins susikaupusius nešvarumus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *