Ar verta pirkti buhalterio paslaugas savo įmonei?

Vyr. buhalterio nuomaPastaruoju metu vis dažniau yra naudojamasi profesionaliomis buhalterijos paslaugomis – taip yra daroma dėl kelių svarbių priežasčių. Didelių įmonių savininkai pastebėjo, kad vienas buhalteris vis sunkiau susitvarko su didele įmonės apyvarta ir dėl to yra reikalinga papildoma pagalba.

Buhalterijos paslauga yra kur kas daugiau nei tiesiog jūsų įmonės finansinio balanso apskaičiavimas. Tai tokios svarbios paslaugos kaip įvykių registracija, taip pat sistemingas transakcijų grupavimas, įvairių dokumentų ir pažymų VMI ir kitoms institucijoms rengimas, finansinių ataskaitų teikimas įmonės vadovui ir partneriams pagal reikalavimą.

Vyr. buhalterio nuoma yra laikomas geresniu pasirinkimu, nei buhalterio samdymas. Taip yra dėl kelių svarbių priežasčių. Visų pirma, vyr. buhalterio nuoma jums suteikia galimybę nemokėti tokios pat didelės sumos, kaip samdomam darbuotojui. Jeigu jūs nuomojatės buhalterio paslaugas, tai ta įmonė, kuri atsako už jūsų buhalteriją, ko gero prašys mažesnio mokesčio, nei vienas buhalteris, pagal darbo sutartį dirbantis jūsų įmonėje. Negana to, vyr. buhalterio nuoma visiškai nereiškia, kad tai bus tik vienas specialistas, kuris padės jums tvarkyti savo įmonės finansinius ir buhalterinius reikalus.

Iš tiesų, vyr. buhalterio nuoma reiškia visą grupę specialistų, kurie padės jums sutvarkyti svarbiausius buhalterijos reikalus, tačiau taip pat gali dirbti ir labai nuodugniai – tai jau priklauso nuo jūsų pageidavimo, kadangi yra visa gausybė skirtingų buhalterijos tvarkymo planų, iš kurių jūs galite išsirinkti jums labiausiai patinkantį pagal savo poreikį.

Jeigu iki šiol jūsų įmonėje nebuvo vykdoma jokia buhalterinė apskaita, tuomet verta paminėti, kad naujieji jūsų partneriai galės pasirūpinti viskuo nuo A iki Z ir sudaryti sąlygas tvarkingai jūsų įmonės finansinei apskaitai. Kur kas blogesnis variantas būtų tokiu atveju, jeigu jau kažkas yra daręs buhalterinę apskaitą ir vėliau nustojęs ją  daryti – kitaip tariant, jeigu jūs iš naujo darote buhalterinę apskaitą, tai profesionalai gali kur kas paprasčiau viską suderinti ir nuolat teikti jums reikiamas ataskaitas, o jeigu anksčiau dirbo nelabai atsakingas buhalteris, arba tiesiog staiga išėjo iš darbo, tai dar reikės nemažai laiko, kol buhalterija bus iki galo pataisyta ir bus galima ją tęsti.

Taigi, jeigu norite, kad jūsų verslas klostytųsi sėkmingai, jums be jokios abejonės yra reikalinga atsakinga įmonė – jūsų buhalterijos partneriai, kurie kartu su jumis galėtų eiti sėkmės keliu ir galėtų jums patarti visais reikalingais buhalterijos klausimais. Negana to, daugeliu atvejų dabar galite dar prieš užsisakant paslaugas visiškai nemokamai gauti buhalterijos konsultacijas ir tokiu būdu iš anksto žinosite, ar šie partneriai jums tinka ir ar su jais jums yra pakeliui.

Taigi, buhalterijos įmonė, kuri pasirūpinti svarbiausiais jūsų įmonės klausimais, yra tikrai geras pagalbininkas. Kaip jau minėjome, pirkti buhalterijos paslaugas iš šiuose dalykuose besispecializuojančios įmonės yra kur kas pigiau, nei samdyti atskirą buhalterį. Kaina skiriasi daugiau nei dešimt kartų, kadangi yra buhalterijos įmonių, kurios siūlo savo profesionalias paslaugas vos už 30 eurų per mėnesį. Įvertinus kainos ir kokybės skirtumą, pasirinkimas tampa daugiau nei aiškus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *