Ar sudėtingas Husqvarna grandinės pagalandimas?

Tai yra praktiškai vienintelis būdas sugrąžinti prarastą aštrumą ir gerokai prailginti šios dalies tarnavimo laiką. Kuri natūraliai dyla praktiškai kiekvieno pjovimo metu. Todėl norint, jog darbas vyktų efektyviai, neišvengiamai teks ją galąsti. Aišku, tam reikės specialių įrankių, bet jie tikrai nepareikalaus didesnių investicijų. O ir kažkokių specifinių įgūdžių šiam darbui neturėtų prireikti. Visgi, tam tenka paskirti laiko, todėl kartais galima šį darbą patikėti ir profesionaliems meistrams. Kurie gali žymiai greičiau ir neretai kokybiškiau pagaląsti, nors už tokią paslaugą reikės papildomai sumokėti. Todėl, jeigu dažnai naudojatės pjūklu, būtų visai pravartu tą daryti savarankiškai. O kitu atveju galima pasinaudoti ir pagalba.

Kur įsigyti reikalingus įrankius?

Kaip ir pačios Husqvarna grandinės, taip ir jų galandimui skirti įrankiai bus parduodami specializuotose parduotuvėse. Aišku, kartais juos galima rasti ir įprastuose prekybos centruose, tačiau tikrai ne visuomet. O paprasčiausia tokius įrankius būtų įsigyti internetu, kadangi tuomet išvis nereikės niekur išeiti iš namų. Be to, internete ir atrasti tokius pakankamai specifinius gaminius bus žymiai paprasčiau. Kadangi visada galima pasinaudoti paieškos sistema, kuri atliks visą darbą už jus. O tuomet jau po kelių akimirkų beliks tik išsirinkti tinkamiausią variantą. Kurių pasirinkimas taip pat internete dažnu atveju bus ženkliai didesnis. Taigi, toks apsipirkimo būdas bus patogiausias praktiškai visomis prasmėmis.

Kaip dažnai tą reikėtų daryti?

Rekomenduojama tuo pasirūpinti praktiškai po kiekvienos pilnos pjovimo dienos. Kadangi per tiek laiko Husqvarna grandinės jau gali prarasti savo aštrumą. Todėl nesunku bus įsivertinti. Aišku, svarbu žinoti ir tai, jog po praktiškai bet kokio kontakto su metalu, akmeniu ar tiesiog gruntu grandinė praras savo aštrumą. Todėl tuomet nereikėtų delsti ir galima iškart ją pagaląsti. Be to, visuomet apie tai gali išduoti ir sulėtėjęs darbo efektyvumas. Kadangi mažėjant aštrumui tą patį darbą atlikti per tą patį laiko tarpą nepavyks. O norint dirbti efektyviai bus sunaudojama ir daugiau kuro, kas taip pat nenaudinga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *