Ar brangesni flomasteriai bus ir geresni?

Šiomis dienomis galima rinktis iš tikrai didelės jų įvairovės, nors dauguma iš pirmo žvilgsnio atrodys pakankamai panašūs. Tačiau kainos gali kažkiek skirtis. Ir tuomet natūraliai kyla toks klausimas. Kadangi gana įprasta, jog brangiau kainuojantys daiktai laikomi kokybiškesniais. Aišku, tokia tendencija galioja tikrai ne visuomet, tad nereikėtų skubėti išlaidauti. Kadangi neretai kaina atspindi ne kokybę, o tam tikras gaminio ypatybes. Lygiai taip pat gali būti ir šiuo atveju. Pavyzdžiui, kai kurie iš šių gaminių turės didesnę spalvų įvairovę arba kažkuo dar išsiskirs. Todėl ir jų kaina bus atitinkamai didesnė. Nors tarp brangiausio ir pačio pigiausio varianto neretai matoma skirtumas, vertinant jų kokybę.

Kuo daugiau spalvų, tuo geriau?

Tai suteikia galimybę prieš arba spalvinti pačiomis įvairiausiomis spalvomis, kas tikrai žavi. Tačiau iš tikrųjų dažniausiai naudojami flomasteriai yra tik kelių pagrindinių spalvų. Kadangi praktiškai bet kam jų gali pakakti, ypač, pažvelgus į tuos pačius piešinius kiek kūrybiškiau. Todėl nereikėtų žavėti milžinišką atspalvių kiekį turinčiais rinkiniais. Nors iš pradžių būtent jie gali pasirodyti geriausi. Tačiau dažnu atveju daugelis šių spalvų vėliau taip ir liks nenaudojamos. O tą patį nupiešti arba nuspalvinti pilnai pakanka standartinio rinkinio. Ir tikrai ne atsitiktinai būtent tokie ir yra patys populiariausi bei dažniausiai pasirenkami.

Kuo jie pranašesni už pieštukus?

Daugeliui vaikų flomasteriai bus žymiai geresnis pasirinkimas, negu pieštukai, kuriuos mėgsta tikrai nedaugelis. Nors pastarieji sėkmingai naudojami ir profesionalioje dailėje. Tačiau norint su jais kažką sukurti prireiks daugiau patirties, kadangi ir jų spalvos ne tokios intensyvios. O ir spalvinant reikės daugiau laiko, kas daugeliui vaikų nelabai patiks, kadangi praktiškai visi jie nori greito bei matomo rezultato. Todėl piešimui ir kūrybai toks variantas bus pats geriausias. Nebent pats vaikas norėtų išbandyti kažką naujo ir pabandyti nupiešti tą patį arba kažką kito pasitelkiant įvairias priemones. Todėl geriausia, jog būtų tiek vienas, tiek ir kitas rinkinys, kuriuos abu galima naudoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *