Apskaitos paslaugos: kodėl rinktis įmonę?

Kai jau esate įkūrę savo verslą, tuomet ir pasirūpinti viskuo privalote kaip įmanoma sklandžiau. Kitu atveju gali iškilti grėsmė neišvengti baudžiamosios atsakomybės. Apskaitos paslaugos reikalingos tam, jog Jūsų įmonė galėtų jaustis atsakingesnė už metodus, kurie yra pasitelkiami tam tikslui, kad verslas taptų paprasčiau įgyvendinamas. Tai yra būtina tam, jog neįsisiautėtų nesąžiningumas, gobšumas ar įvairios vagystės.

apskaitos paslaugos

Apskaitos paslaugos

Tam, kad apskaitos paslaugos reikštų patikimas paslaugas, visų svarbiausia yra pasirinkti puikius specialistus. Šis pasirinkimas visais atvejais leidžia jaustis saugiau ir ramiau. Aukšta kvalifikacija bei ilgametė patirtis – reikšmingi argumentai, ieškant tinkamiausių tokios paslaugos teikėjų.

Aukštą reputaciją turinčių buhalterinių įmonių siūlomos apskaitos paslaugos reikš, kad bendradarbiavimas bus grįstas didesniu pasitikėjimu ir būsite apsaugotas nuo klaidų. Taip yra todėl, kadangi savo srityje žinomi tokios paslaugos teikėjai nuolat domisi įstatyminių aktų pokyčiais ir atnaujinimais bei taiko tai savo praktikoje.

Gebėjmas pasirinkti

Buhalterinių paslaugų teikėjai yra atsakingi už Jūsų organizacijos buhalteriją bei atskaitomybę, daugelį įmanomų klaidų (gautas baudas, delspinigius) ar prisiimtą materialinę atsakomybę. Be to, klientams suteikiamos kur kas geresnės garantijos ir menkesnė rizika. To visiškai negalima pasakyti apie tuos specialistus, kurie dirba individualiai.

Neretai pasitaiko, kad samdomos buhalterės ne visuomet iš anksto geba pasigirti nepriekaištingomis asmeninėmis savybėmis. Kai kurios tokios savybės neretai gali trukdyti gerai atlikti aukštesnės kvalifikacijos, koncentracijos, dažniausiai net konfidencialumo reikalaujančius darbus. Be to, samdomos buhalterės kiekvienais metais atostogauja, o kartkartėmis ir serga, ganėtinai sudėtingai perduodami darbai, nes nėra garantuojamas pakeičiamumas. Šios problemos apskaitos paslaugas teikiančiose įmonėse yra svetimas dalykas.

Kokybiškos paslaugos

Apskaitos paslaugos – ne valymo paslaugos, kurias verta rinktis vien tik pagal kainą. Geriausi tokių paslaugų teikėjai gali būti atrandami pasitelkus nebūtinai tik internetines paieškos sistemas, bet ir pasidomėjus, ką perka Jūsų konkurentai ar susipažinus su neanoniminėmis rekomendacijomis.

Perkamos apskaitos paslaugos neginčijamai nusako ir geriau planuojamus įmonės biudžetus, lengviau matomus kitus įmonės planus. Bet kuris geriau savo darbą išmanantis verslo konsultantas patars rinktis ne buhalterį, bet įmonę. Samdytos buhalterės pareigų įgyvendinimas bei materialinė atsakomybė yra reglamentuota Darbo kodeksu, o jo atskiros nuostatos tikrai yra švelnesnės nei Civilinio kodekso, reglamentuojančio buhalterinių paslaugų įmonių atsakomybę. Tai reiškia, kad padarytų klaidų atveju mažiau žalos visada turima tik samdant apskaitos įmones.

„Jugma“ rekvizitai:

8 657 64300
Konstitucijos pr. 12-202 Vilnius 09308
info@jugma.lt
https://jugma.lt

1 thought on “Apskaitos paslaugos: kodėl rinktis įmonę?

  1. Puikus straipsnis, darant verslą yra labai svarbu susirasti kokybišką buhalterinę apskaitą teikiančią įmonę ar buhalterį. Geras financininkas turi ne tik mokėti gerai skaičiuoti bet ir planuoti, numatyti finansų srautus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *