7 geriausi „Vape“ modifikacijos ir „Box Mod’ai“ 2021

„Vaping“ nėra nauja tendencija, tačiau kiekvieną dieną JK kviečia vis daugiau vartotojų. Naujiems vartotojams geriausių „Vape“ modifikacijų ir „Box Mods“, kurias gali pasiūlyti 2021, vadovas užtikrins, kad pasirinkote geriausią savo poreikius. Arba, jei jau kurį laiką vartojote vape, kodėl gi nepasilepinus naujovinimu?

Jei tvirtai laikysitės senesnių modelių, galite praleisti kitą geriausią dalyką. „The Vape Shop“ mes esame čia, kad išspręstume šią problemą naudodamiesi šiuo mažu vadovu.

Geriausias „Vape Mod’ai & Box Mod’ai 2021“

1. Aspire Sunbox Mixx Mod

2. Geekvape Aegis X 200W TC Mod

3. „Vandy Vape Pulse BF Squonk Box Mod“

4. Eleaf IStick T80 – Mod

5. Aspire Zelos 3 Mod

6. Aspire K-Lite Mod

7. Aspire Paradox Mod By NoName

1. Aspire Sunbox Mixx Mod

Tai stilingos elektroninės cigaretės, kurias kuria legendinė italų inžinerijos studija „Sunbox“. Jis tiekiamas su 18650 baterija ir trimis reguliuojamais naudojimo režimais, todėl galite išgerti tiek, kiek norite. Tai taip pat labai lengvai valdomas, turintis OLED ekraną, leidžiantį perskaityti, kiek liko įkrovimo baterijos įvorėje.

2. Geekvape Aegis X 200W TC Mod

Tiems, kurie ten patenka, šis tvirtas „Mod“ iššūkis jūsų įgūdžiams. Standartiškai turintis AS 2.0 mikroschemų rinkinį, 200 W galios ir 18650 bateriją, tai yra vienas patogiausių variantų rinkoje, jei ieškote kokybiško „Mod“.

3. „Vandy Vape Pulse BF Squonk Box Mod“

Tai lengvas „Mod“, kurį visada turėsite kišenėje ilgą dieną. Maitinantis iš 18650 baterijos ir supakuotas gražiai aptakiai ir stilingai, šis bendradarbiavimo modelis su „YouTuber“ Tony B niekada neturėtų būti matomas.

4. Eleaf IStick T80 – Mod

Lengvesniems garbanotojams tai yra klasiškiausiai atrodantis „Mod“. Suteikiant 80 W galią iš greitai įkraunamos 3000Mah baterijos, dėl skonio nepakenks garsumas. Tai tvirtas ir patvarus modelis, kuris tikrai truks visą naktį.

5. Aspire Zelos 3 Mod

Tai tikrai vienas novatoriškiausių modų rinkoje. Naudojant „Herculean 3200Mah“ akumuliatorių, šis prietaisas turi puikų smūgį. Dėl reguliuojamų modelių ir legendinio patvarumo jis taip pat gali atlaikyti smūgį!

6. Aspire K-Lite Mod

Pagal pavadinimą ir lengvas iš prigimties šis „Mod“ su įmontuota standartine 900 mAh baterija yra geriausias pradinis produktas naujam ar atsitiktiniam garintuvui. Naudojant šviesos diodų juostelę, rodančią baterijos veikimo laiką, dydis nesumažina vertės naudojant šį glotnų „Mod“.

7. Aspire Paradox Mod By NoName

Tai galbūt protingiausias modas sąraše. Naudodami intuityvų šaudymą, maitinamą 18650 didelės spartos baterija, jūs manysite, kad atsidūrėte rojuje su šiuo sulankstomu ekranu apsaugotu „Mod“. Naudodami du reguliuojamus nustatymus, rojų taip pat galite lengvai pakeisti pagal savo asmenines nuostatas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *