3 priežastys mokytis anglų kalbos

anglų kalbos kursaiAnglų kalbos kursai naudingi kiekvienam. Yra daug priežasčių, kodėl verta juos lankyti. Čia išvardysime ir aptarsime tris. Gal tai paskatins pradėti mokytis užsienio kalbos, o gal tiesiog suteiks peno apmąstymams. Tad pirmyn!

Turiningai praleidžiamas laikas

Anglų kalbos kursai ir laiko sąnaudos? Ne, daug tiksliau būtų „naudingai praleidžiamas laikas“.

Būna atvejų, kai žmonėms nusibosta po darbo sukristi sofon prieš televizorių. Tuomet nusprendžiama, kad vertėtų imtis kokios nors įdomios veiklos. Puikus variantas – anglų kalbos kursai. Kadangi anglų kalba šnekama daug kur (ne tik Jungtinėje Karalystėje), jos vertė itin didelė.

Pradėjus domėtis kursais atrodo, kad įžengiama į sritį, kur teks paskirti daug valandų. Laiko prireiks, bet nemažai norinčių mokytis nustemba: laiko sąnaudos mažesnės, nei tikimasi. Svarbiausia, kad kiekviena paskaita praleidžiama turiningai.

Profesinis tobulėjimas

Tikėtina, kad jūsų darbe anglų kalba irgi daugiau ar mažiau aktuali. Ne kiekvienoje darbovietėje poreikis vienodas, tačiau gebėti susikalbėti angliškai – labai dažnai pasitaikantis reikalavimas. Jei kuriate CV ir supratote, kad be punkto „anglų kalbos mokėjimas“ nieko gero nebus, veikiausiai nusprendėte pradėti mokytis.

Neperdedame, nepagražiname. Mokėti anglų kalbą labai naudinga. Jei jums patinka matematika, tada pasakysime šitaip: ne „tiesiog“ naudinga, o naudinga kvadratu.

Išmokus vieną kalbą, lengviau perprasti kitą

Trečioji priežastis – lengvesnis kitų kalbų perpratimas. Visada svajojote suprasti kiniškai, tačiau nė nenutuokiate, nuo ko reikėtų pradėti? Tai kodėl nepradėjus nuo anglų kalbos? Ji neabejotinai naudinga tiek darbe, tiek kelionėse; be to, taip įgaunami tam tikri lingvistiniai pagrindai. Nepaisant kalbų skirtumų, imama geriau suvokti, kaip formuluoti sakinius, kokius metodus taikyti norint įsiminti žodžius.

Kuri priežastis svariausia?

Svarumas – kriterijus, tinkamas visoms trims priežastims. Turbūt neišskirtume tos, kuri verta didžiausio sosto.

Kas įdomiausia, pradėjus galvoti apie užsienio kalbas, priežastys tarsi pačios ateina į galvą. Galima net knygą parašyti apie tai, kodėl užsienio kalbų mokymasis yra puiki veikla. Ar jums trisdešimt, ar septyniasdešimt, ar dvidešimt, ar penkiasdešimt, kodėl neišpildžius svajonės? Anglų kalbos kursų šiais laikais siūloma visokių – belieka išsirinkti ir startuoti.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *